Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
One-Derful Kağıt Bardak Parti Beta
Stok Kodu : GZM006802 KDV Hariç : 16.67 TRY KDV Dahil : 20.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
20.00 TRY Adet
 
Son zamanlarda yaygın olarak kullanılmaya başlanan 1 yaş temalı ürünler çocukların ilk yaş doğum günü partilerinin çok daha özel bir atmosferde kutlanabilmesine imkan sağlaması nedeni ile kullanılmaktadır. Özellikle de pratik çözümler sağlaması nedeni ile de ilk yaş doğum günü partilerinde büyük bir avantaj sağlıyor.

Hem kız çocuklarına hem de erkek çocuklarına özel tasarımlara sahip olan ürün modellerini bu ürün grubu içerisinde bulabilmekte son derece kolaydır. Kız çocuklarının ilk yaşlarının kutlanması amacı ile düzenleyeceğiniz doğum günü partilerine eşsiz bir görünüm katarken aynı zamanda da içecek servisinin en pratik ve kaliteli şekilde yapılabilmesine yardımcı olması konusunda One-Derful kağıt bardak modeli bulunuyor.

Pembe ve beyaz renklerin öne çıkmasının dışında da daha pek çok farklı renk ile cıvıl cıvıl bir görünüm kazandırılan kağıt bardak üzerinde 1st birthday yazısı da bulunmaktadır. Son derece ekonomik yapısı ile sıradan beyaz kağıt bardakların çirkin ve soğuk görünümü yerine çok daha özel bir tasarıma sahip olan bu kağıt bardak modeli ile partide içecek servisleri atmosfere en uygun şekilde yapılabiliyor.