Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
One-Derful Kız Kağıt Peçete Parti Beta
Stok Kodu : GZM006561 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Kız çocukların ilk yaş kutlamaları için düzenleyeceğiniz doğum günü partisinin çok daha özel bir atmosferde gerçekleştirilebilmesi konusunda size 1 yaş temalı ürünler oldukça büyük bir kolaylık sağlayacak ve yardımda bulunacaktır. Son zamanlarda da bu tarz özellikleri ve etkiler nedeni ile 1 yaş temasına sahip lan doğum günü ürünleri oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Özgün tasarımları ile öne çıkan ve kız çocuklarının en sevdikleri renklerden oluşan renk tonları ile kız çocuklarının doğum günü partilerine özel bir etki sağlamakta olan One-Derful kağıt peçete modeli ile çok daha etkileyici bir görsellikte kullanım imkanı sunuyor.

Üzerinde 1st birthday yazısı bulunan bu kız çocuklarına özel tasarımı bulunan kağıt peçete modeli ile beyaz kağıt peçetelerin soğuk etkisinin eşsiz doğum günü atmosferine gölge düşürmemesi sağlanabiliyor. Bu neden dolayısı ile de son zamanlarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılmakta olan bir ürün modeli olarak öne çıkıyor. Davetlilerinde bu en özel günden kendilerine bir hatıra alabilmelerine de yardımcı olmasıyla da oldukça yoğun ilgi görüyor.