Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Angry Birds Plastik Masa Örtüsü Parti Beta
Stok Kodu : GZM005810 KDV Hariç : 41.67 TRY KDV Dahil : 50.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
50.00 TRY Adet
 
Erkek çocukların doğum günlerini artık çok daha özel hale getirebilmeniz konusunda size yardımcı olacak pek çok farklı nitelikte ürün grubu bulunuyor. Bu ürün grupları içerisinde özellikle çocukların en sevdikleri temalara yer verilirken, en popüler karakterlerden ve ikonlardan oluşan desenler çok daha renkli seçenekler ortaya çıkartıyor.

Günümüzde genç erkek parti ürünleri erkek çocukların doğum günlerinde özel temalar belirleyerek, bu tema doğrultusunda bir parti düzenleyebilmenize yardımcı olacak parti ürünlerini kullanabilme fırsatına sahip olabilirsiniz. Angry Birds temasına sahip olan bu masa örtüsü de doğum günü partisinin yapılacağı mekan içerisinde yer alan masalarında temaya uygun şekilde dekore edilebilmesi sağlanabiliyor.

Bu yüzden de 120*180 cm ölçülerine sahip olan Angry Birds plastik masa örtüsü yeşil rengi ve Angry Birds baskıları ile son derece etkileyici bir görünümde kullanım imkanı sunuyor. Bu neden ile de günümüzde son derece yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kaymayan yapısı ile geniş masalarda çocukların doğum gününü kutlayabilmeleri sağlanabildiğinden son yıllarda oldukça popüler hale gelen parti ürünüdür.