Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Angry Birds Sarı Kuş Peçete Parti Beta
Stok Kodu : GZM005492 KDV Hariç : 29.17 TRY KDV Dahil : 35.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
35.00 TRY Adet
 
Angry Birds temalı parti ürünleri genç erkeklerin yoğun şekilde ilgisini çekiyor. Özellikle de son dönemlerin en popüler ve en çok oynanan oyunlarının başında gelen Angry Birds temalı ürünler erkek çocukları tarafından yoğun ilgi görürken, yılın onlar için en özel günü olan doğum günlerine özel düzenlenecek partilerde de bu Angry Birds teması daha sık şekilde tercih ediliyor.

Angry Birds temasından oluşan bir doğum günü partisi düzenleyebilme konusunda erkek çocukları için genç erkek parti ürünleri bulunuyor. Angry Birds temasında oluşturulan bu parti ürünleri ile çocukların doğum günlerinde yeni yaşını en sevdikleri temada en özel şekilde kutlayabilmelerine yardımcı olduğundan özellikle de parti içerisinde kesinlikle bulunması gereken ve ihtiyaç duyulan parti ürünlerinin temel malzemelerinde de Angry Birds temasının oluşturulmasını sağlıyor.

Angry Birds sarı kuş peçete modeli de üzerindeki Angry Birds oyunundaki sarı kuş deseni bulunan son derece dayanıklı ve görsel açıdan çok daha etkileyici bir görünüm sunması nedeni ile yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.