Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Cars 2 Bayrak Set Parti Beta
Stok Kodu : GZM0871 KDV Hariç : 29.17 TRY KDV Dahil : 35.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
35.00 TRY Adet
 
Doğum günü partisi için kullanılacak mekanın süslenmesinde yardımcı olan parti ürün modelleri bulunmaktadır. Temalı olarak hazırlanmakta olan bu parti mekan süsleme ürünlerinde hem kız hemde erkek çocuklarına özel tema ve tasarım seçenekleri bulunan ürün grupları bulunmaktadır. Bu kapsamda erkek çocukları için birbirinden farklı temalarda süsleme ürün modelleri bulunan genç erkek parti ürünleri bulunmaktadır.

Son yıllarda erkek çocuklarının büyük bir ilgi ile takip etmekte oldukları Cars 2? yi doğum günü partisinde tema olarak kullanabilme konusunda farklı süsleme ürün modelleri bulunmaktadır. Cars 2 bayrak set modeli de parti mekanının süslenmesinde oldukça ideal bir ürün modeli olarak öne çıkıyor.

Cars 2 bayrak setinin üzerinde animasyon filmin en sevilen ve en popüler olan karakterlerinin resimleri bulunurken üçgen biçimindeki tasarımı ile de parti mekanında çeşitli noktalara asılarak, mekan içerisinde Cars 2 temasının en başarılı şekilde oluşturulabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu yüzden de erkek çocuklarının yeni yaşını kutlayacakları bu özel günde doğum günü kutlamalarının en sevdiği şekilde gerçekleştirilebilmektedir.