Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Cars 2 Kapı Banner Parti Beta
Stok Kodu : GZM0877 KDV Hariç : 29.17 TRY KDV Dahil : 35.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
35.00 TRY Adet
 
Çocukların hem doğum günü gibi özel günlerde çok daha etkileyici bir atmosfer oluşturulabilmesinde hemde çocuk odasının çok daha zengin bir görselliği ile çocuklara hitap etmesi konusunda son derece ilgi çekici ürün modelleri bulunuyor. Özellikle de doğum günü partilerinin yapılacağı mekan süslemelerinde bu tip ürünler son derece yoğun ilgi görüyor.

Günümüzde erkek çocuklarının en çok sevdikleri animasyon filmlerin başında gelen Cars 2 temalı parti ürünleri doğum günü partisinin yapılacağı mekanın çok daha etkileyici bir görünüme kavuşması sağlanabilmektedir. Cars 2 kapı banner modeli de son derece pratik bir şekilde mekan içerisindeki kapıların yüzeyine yapıştırılarak, oldukça etkileyici bir görüntü ortaya çıkarabilmesi sağlanabilmektedir.

Standart bir kapı boyutlarında olan bu kapı banner modeli Cars karakterlerinin pist üzerindeki yarış pozisyonlarını göstere gerçekçi görüntüde bir desene sahiptir. Bu yüzden de erkek çocukları için düzenlenen doğum günü partilerinde çok daha etkileyici bir Cars 2 karakterinin oluşturulabilmesine yardımcı olduğundan oldukça yaygın bir şekilde kullanılmakta olan popüler genç erkek parti ürünleri arasında bulunmaktadır.