Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Cars 2 Kek Standı Parti Beta
Stok Kodu : GZM1123 KDV Hariç : 41.67 TRY KDV Dahil : 50.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
50.00 TRY Adet
 
Doğum günü partilerinde işinizi kolaylaştıracak son derece işlevsel ve şık ürün grupları bulunuyor. Erkek çocukları için yılın en özel günlerinden birisi olan doğum günleri  için düzenlenecek doğum günü partilerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü parti ürününe ilişkin özgün desenlere sahip olan temalı genç erkek parti ürünleri bulunuyor.

Erkek çocukların en sevdikleri temalarda tasarlanan parti ürünleri ile hem parti içerisindeki servislerin daha etkileyici ve kolay bir şekilde yapılabilmesine hem de doğum günü parti temasına en uygun tasarımlara sahip olan ürünler kullanılabilmesine yardımcı olmaktadır. Cars 2 kek standı ile de doğum günü partisine katılan davetlilere kek servisinin erkek çocukların büyük bir ilgiyle takip etmekte oldukları Cars 2 karakterlerinden oluşan desen ve süslemelere sahip olan bir stand ile daha etkileyici şekilde yapılabilmesi sağlanabilmektedir.

Son derece pratik bir kullanıma sahip olan bu ürün hem serviste sağlamakta olduğu kolaylık hem de çok daha etkileyici görsel etkisi ile genç erkeklerin doğum günlerinde yaygın olarak kullanılan bir parti ürünüdür.