Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Disney Planes Davetiye & Zarf Parti Beta
Stok Kodu : GZM005501 KDV Hariç : 16.67 TRY KDV Dahil : 20.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
20.00 TRY Adet
 
Erkek çocukların doğum günlerinin daha özel atmosferlerde düzenlenebilmesine yardımcı olacak genç erkek parti ürünleri bulunuyor. Özel tasarımları, dayanıklı yapıları ve özellikle de erkek çocukların en sevdikleri çizgi karakter temalarındaki desenleri ile genç erkek parti ürünlerinin her bir kalemi düzenlenen doğum günü partilerinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Bu noktada doğum günü partisine çocukların arkadaşlarını daha özel ve daha renkli bir şekilde davet edebilme imkanına sahip olabilmesi konusunda temalı davetiye ve zarf modelleri bulunuyor. Bu temalı davetiye ve zarf ürünleri hem daha etkileyici bir davetin yapılabilmesine hem de çocuğun arkadaşlarında kendi doğum gününden bir anı kalması sağlanabiliyor.

Bu yüzden de son zamanlarda erkek çocukların en çok sevdikleri animasyon filmler arasında yer alan Disney Planes teması ile tasarlanmış olan Disney Planes davetiye & zarf modeli son zamanlarda doğum günü partilerinin ön hazırlıklarında ve davetlerde yaygın bir şekilde kullanılmakta olan genç erkeklere özel ürünlerin bulunduğu parti ürün gruplarından birisidir. Cazip fiyatlarıyla da son derece özel ve ekonomik bir davetiye gerçekleştirilebiliyor.