Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Disney Planes Kağıt Peçete Parti Beta
Stok Kodu : GZM005498 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
Peçete gibi ürünler, doğum günü partilerinde sıklıkla kullanılmakta olan ve ihtiyaç olan parti ürünleri arasında yer almaktadır. Kesinlikle bulunması gerekliliği bulunan parti ürünlerinin başında gelen kağıt peçetelerde artık erkek çocukların en çok sevdikleri animasyon film ve karakterlerinin bulunduğu desenler kullanılmaktadır. Genç erkek parti ürünleri grubunda bulunan bu tip parti ürünlerinde özgün desen seçenekleri bulunmaktadır.

Disney Planes kağıt peçete modeli de kağıt peçetelerin beyaz ve sıradan görünümünün erkek çocukların doğum günü partilerinin etkisine gölge düşürmesini en iyi şekilde engelleyecek ürünlerden birisidir. Hem kullanım kalitesi ve dayanıklılığı hem doğum günü parti dekorasyonuna en başarılı şekilde uyum sağlaması hem de kullanılmayan modellerinin doğum gününden birer hatıra olarak davetliler tarafından alınmasını sağlamaktadır.

Bu gibi özellikleri ile ön plana çıkmakta olan Disney Planes kağıt peçetenin 33 cm ölçüsü bulunduğu gibi üzerinde Disney Planes animasyon filminin en sevilen karakterlerinden oluşmakta olan rengarenk bir desen bulunmaktadır. Özellikleri ve avantajları nedeni ile genç erkeklerin doğum günü partilerinde sıklıkla kullanılmakta olan temel parti ürünlerindendir.