Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Disney Planes Plastik Bardak Parti Beta
Stok Kodu : GZM005497 KDV Hariç : 25.00 TRY KDV Dahil : 30.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
30.00 TRY Adet
 
Günümüzde artık genç erkek parti ürünleri içerisinde erkek çocukların en sevdikleri karakterlerden oluşan desenlere sahip olan parti ürünleri bulunuyor. Bu neden ile de genç erkek parti ürünleri içerisindeki zengin ürün çeşitliliği ile doğum günü partilerinin çok daha etkileyici bir görünüme ve atmosfere sahip olması sağlanabiliyor.

Erkek çocukların doğum günü partilerine özel olarak tasarlanmış olan Disney Planes plastik bardak modeli ile içecek ikramları çok daha etkileyici bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de doğum günü partilerinde yaygın bir şekilde kullanılmakta olan parti ürünlerinin başında gelen plastik bardaklar ile içecek ikramı yapılmasını çok daha renkli ve çok daha özel bir hale getirecek parti ürün modelleri bulunuyor.

Ayrıca 200 mi ölçüdeki bu plastik bardaklar ile içecek servisleri çok daha pratik şekilde yapılabiliyor. Özgün tasarımı ile öne çıkan bu plastik bardak modelleri, klasik ve beyaz plastik bardakların soğuk etkisinin doğum günü partisinin özgün ve kaliteli atmosferine olumsuz etkide bulunmaması sağlanabilmektedir. Bu gibi özellikleri nedeni ile son zamanlarda doğum günü partilerinde bu tip ürünler kullanılmaktadır.