Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
SpongeBob Surfing Bayrak Set Parti Beta
Stok Kodu : GZM004455 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Gençlerin yoğun ilgi ile takip etmekte oldukları çizgi filmlerden birisi olarak öne çıkan SpongeBob çizgi filminin en sevilen karakteri olan SpongeBob karakteri artık zengin tema çeşitliliği zengin ürün çeşitliliği sunan parti ürünleri ile gençlerin doğum günlerine ortak oluyor.

Genç kızlarında beğeni ile izledikleri SpongeBob temasına sahip olan bu parti ürün grupları içerisinde özellikle de parti mekanın bu tema üzerinden süslenebilmesini sağlayacak bayrak seti bulunuyor. SpongeBob Surfing bayrak set ürünü parti mekanın her yanına asılarak, çok daha etkileyici bir tema oluşturulabilmesi sağlanıyor.

Sörf yapan SpongeBob karakterinin resmi olan bu bayrak set ile genç kızların doğum günü partisinin yapılacağı mekanı çok özel bir şekilde süslenebilmesi konusunda oldukça fonksiyonel bir ürün modeli olarak öne çıkıyor. Bu şekilde etkileyici bir desene ve temaya sahip olan bayrak set ürünü ile genç kızların en sevdikleri karakterden yaratılan bir parti atmosferinde eğlenerek yeni yaşına büyük bir coşku ile kutlayabilmeleri sağlanabiliyor. Bu özellikleri ve etkileri nedeni ile de yaygın olarak kullanılıyor.