Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
SpongeBob Surfing Kağıt Peçete Parti Beta
Stok Kodu : GZM004378 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Günümüzde artık çizgi film karakterleri her türlü ürün üzerinde yer alıyor. Böylece gençlerin en çok sevdikleri karakterleri hayatların her alanına daha rahat ve kullanışlı bir şekilde sokabilmeleri sağlanabiliyor. Bu konuda doğum günleri daha fazla öne çıkıyor.

Doğum günlerine özel olarak tasarlanan bu şekildeki çizgi film karakterleri temalı parti ürünleri son derece fonksiyonel ve kaliteli bir kullanım imkanı sunuyor. Aynı zamanda da çok daha etkileyici bir parti mekanı süslemesi sağlayan bu ürünler arasında ikramların yanında verilen peçete modelleri de dahildir. Sade beyaz tasarımı ile son derece soğuk olan peçeteler artık SpongeBob Surfing deseni ile çok daha renkli ve ilgi çekici hale geliyor.

SpongeBob Surfing kağıt peçete ile davetlilere çok daha etkileyici görünümlere sahip olan peçeteler verilebiliyor. Hem parti atmosferine uyum sağlayan bu peçeteler hem de doğum günü partisinden bir anı olarak da kalabiliyor. Sadece bu yönü ile bile son derece yaygın bir şekilde genç kızların doğum günlerinde kullanılıyor.