Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
SpongeBob Surfing Plastik Bardak Parti Beta
Stok Kodu : GZM004317 KDV Hariç : 29.17 TRY KDV Dahil : 35.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
35.00 TRY Adet
 
Günümüz modern teknolojisi ile geliştirilen parti ürünleri çeşitlerinde farklı temalarda hazırlanan bardak ürünleri bulunuyor. Doğum günlerine özel olarak düzenlenen partilerde davetlilere verilecek içeceklerin partinin temasına uygun bir desene sahip olması çok daha etkileyici bir görüntü ortaya çıkarır.

Bu gibi parti ürünleri sayesinde hem çok daha eğlenceli bir şekilde zaman geçirebilme hem de doğum günü partisinin büyüsünün daha etkileyici olması sağlanabiliyor. Genel olarak pratik ve kullanışlı olması sebebi ile tercih edilmekte olan plastik bardaklar üzerinde doğum günü olan genç kızın en sevdiği karakter ve konulardan oluşan desenler yer alıyor. 200 ml olan bu plastik bardak modelleri üzerinde SpongeBob Surfing teması en etkili şekilde yaratılarak, çok daha etkileyici bir görünüm kazandırılmıştır.

SpongeBob Surfing plastik bardak modeli üzerinde yer alan SpongeBob Surfing deseni sayesinde beyaz plastik bardakların hoş olmayan ve parti atmosferine gölge düşüren etkilerden kurtularak, özellikle de genç kızların en sevdikleri karakterden oluşan bir plastik bardak tasarımı ile çok daha şirin bir doğum günü partisi ile yeni yaşına basmaları sağlanabilmektedir.