Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Transformers Plastik Bardak Parti Beta
Stok Kodu : GZM011991 KDV Hariç : 29.17 TRY KDV Dahil : 35.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
35.00 TRY Adet
 
Partilerde organizasyonlarda eğlence gecelerinde ve özellikle de doğum günü etkinliklerinde bardak tabak gibi ürünler çok önemli hale gelir. Onca kişiye birçok araç gereç bulmak ya da bulunsa dahi bulaşıklarıyla uğraşmak çok zordur. Günümüzde gelişen teknolojiler sayesinde kağıt bardak üretimleri artmıştır. Böylelikle farklı desen ve renklerde üretilen kağıt bardaklar organizasyonlarda hem güzel ve şık bir görüntü oluştururken bir yandan da konfor sağlamaktadır.

Çocukların seveceği ve mutlulukla kullanacağı Transformers Karton Bardak ürünleri ile onların doğum günlerini çok neşeli hale getirebilirsiniz. Çocuklarınız ve arkadaşları bu kadar güzel bardakları gördüklerinde sevinçleri içlerine sığmayacak ve içeceklerini yarış halinde içecekler. Sadece partiler için değil piknik gibi zamanlarda da çok büyük bir rahatlık sağlayan bu karton bardaklar sayesinde hem ağır yüklerden kurtulacaksınız hem de bardakların kırılma riskini ortadan kaldıracaksınız.
 
Transformers Karton Bardak kişi sağlığını olumsuz yönde etkileyecek bir unsur taşımamaktadır. İçeçekle temas ettiğinde de herhangi bir bulaşma söz konusu değildir. Gönül rahatlığıyla bu ürünleri kullanabilirsiniz.