Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Winnie Alphabet Bayrak Set Parti Beta
Stok Kodu : GZM005569 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Doğum günlerinin herkes için son derece önemli anlamları bulunuyor. Özellikle kızların doğum günlerini tam istedikleri gibi bir atmosferde geçirebilmeleri çok önemlidir. Sevdikleri karakterlerden oluşturulacak parti mekanları ile yeni yaşlarına çok daha mutlu ve eğlenceli bir şekilde adım atabilmeleri sağlanabiliyor. Bu konuda günümüz modern teknolojisi ile çok daha zengin bir ürün çeşitliliği bulunuyor.

Parti ürünleri bu yüzden parti mekanlarında son derece önemli ürünler olarak öne çıkıyor. Farklı temalar yaratabilme imkanı sunan parti ürünleri arasında Winnie ürünleri çok daha büyük bir ilgi görüyor. Kızların yoğun ilgi gösterdikleri ve beğeni ile takip etmekte oldukları Winnie karakteri desenleri ile parti mekanın Winnie temasında düzenlenebilmesine yardımcı olacak bayrak setleri bulunuyor.

Bu setler arasında da Winnie Alphabet bayrak set ürünü üzerindeki Winnie karakter resmi ve party yazısı ile olduğu kadar pembe tonları ile de doğum günün kutlanacağı mekanın tam bir parti atmosferine büründürülmesi sağlanabiliyor. Böylece genç kızların en sevdikleri karakterden oluşan bir parti mekanında doyasıya eğlenerek yeni yaşlarını büyük bir coşku ile kutlayabilmeleri sağlanabilmektedir.