Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Winnie Alphabet Kağıt Tabak Parti Beta
Stok Kodu : GZM1042 KDV Hariç : 45.83 TRY KDV Dahil : 55.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
55.00 TRY Adet
 
Doğum günleri her insan için yılın en özel günlerinden birisidir. Doğum günleri herkes için olduğundan fazla gençler için çok daha büyük bir önem arz eder. Bu yüzden onların doğum günlerinde düzenlenecek partilerin çok daha özel şekilde organize edilmesi gerekiyor. Bu konuda da öne çıkan en önemli detay doğum günü partisi için bir tema belirlenmesi oluyor.

Daha sonrasında ise kesinlikle doğum günü partisinde kullanılacak temel ürünlerin parti temasına uygunluğu ön plana çıkıyor. Çünkü temalı bir doğum günü partisinde kullanılacak sıradan, sade ve basit ürünler, parti atmosferinin etkileyiciliğine gölge düşürür. Bu konuda parti ürünleri birbirinden özgün temaları ile ön plana çıkıyor.

Günümüz kız doğum günü partilerinde Winnie Alphabet kağıt tabak ürünleri yoğun şekilde kullanılıyor. Winnie The Pooh karakterlerinin yer aldığı üzerindeki deseni ile pasta gibi parti yiyeceklerinin dağıtıldığı tabakların hem atmosfere uygun olması hem de özellikle gençlerin şirin tabak desenleri ile çok daha özel anlar geçirebilmeleri sağlanabilmektedir. Bu yüzden de doğum günü partilerinin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyorlar.