Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Elegant Barbie Kağıt Peçete Parti Beta
Stok Kodu : GZM006234 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Doğum günü partilerinde kullanılan ürünler üzerine işlenen farklı temalardaki desenler ile doğum günü partilerinde yaratılmak istenen temanın her detayda kendisini göstermesi sağlanabiliyor. Genç kızların doğum günü partilerinde tercih edilmekte olan desenli veya temalı parti ürün gruplarında zengin desen çeşitliliği bulunuyor.

Özellikle de genç kızların, doğum gününe katılan davetlilerin iyi bir şekilde zaman geçirebilmeleri ve her ihtiyaçlarının en kaliteli şekilde karşılanması önemli bir nokta olduğundan bu tarz desenli ürünler öne çıkıyor. Son zamanlarda birbirinden farklı temalara sahip olan parti ürünleri büyük bir avantaj sağlıyor. Bu neden dolayısı ile de yoğun şekilde temalı genç kız parti ürünleri son yıllarda doğum günü partilerinde kullanılıyor.

Genç kızların doğum günü partilerinde sen vimli karakterlerden oluşan temaları ile öne çıkan parti ürünleri bulunuyor. Sade, beyaz peçeteler yerine bu peçeteler özel Barbie karakter desenleri ile çok daha keyifli şekilde vakit geçirebilme imkanı sunuyor. Elegant Barbie kağıt peçete ürünü de en sevimli karakterleri ile hem doğum günü partilerinin temasına uygun bir etkide bulunuyor hem de davetlilerin çok daha eğlenceli peçeteler ile çok daha özel bir parti deneyimine sahip olabilmeleri sağlanabiliyor.