Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Princess Plastik Masa Örtüsü Parti Beta
Stok Kodu : GZM005570 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Genç kızların en beğendikleri karakterler artık parti ürünlerinde de kendisine yer buluyor. Genç kızların doğum günü partilerine özel desenler ile süslenmiş olan genç kız parti ürünleri son yıllarda oldukça yoğun bir ilgi görüyor. Son derece ilgi çekici ve şirin desenleri ve renkleri ile genç kızların ilgisini çeken bu parti ürünlerinde zengin bir desen çeşitliliği de mevcuttur.

Günümüz teknolojisi ile özellikle genç kızların doğum günü partilerinin yapılacağı mekanın onun ilgi alanlarına ve zevklerine özel olarak süslenebilmesinde bu parti ürünleri temel ihtiyaçlardan çeşitli süslemelere kadar zengin ürün çeşitliliği ile yardımcı oluyor. Bu noktada Princess Glamour plastik masa örtüsü en özel deseni ile genç kızların en çok beğendikleri karakterin etkisini tüm parti mekanına yayılabilmesine yardımcı oluyor.

120*180 cm ölçülerine sahip olan masa örtüsü ile pastanın kesileceği ve ikramların yapılacağı masanın genç kızların ilgisini çeken bir desene sahip olmasıyla parti mekanına renk katması sağlanabiliyor. Bu neden ile de günümüzde partilerde sıklıkla kullanılan popüler parti ürünlerindendir.