Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Princess Summer Kağıt Peçete Parti Beta
Stok Kodu : GZM1024 KDV Hariç : 25.00 TRY KDV Dahil : 30.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
30.00 TRY Adet
 
Doğum günlerinde genç kızların her detayı ile tamamen özel olan bir doğum günü partisi ile geçirebilmeleri konusunda özellikle de zengin parti ürünlerinin bulunuyor olması çok daha kaliteli bir parti deneyimi sunuyor.

Günümüzde modern teknolojisi ile geliştirilmekte olan kaliteli ve profesyonel parti ürünleri ile artık partilerin çok daha ilgi çekici ve özel olması sağlanabilmektedir. Bu yüzden de günümüz modern çağında son derece yaygın bir şekilde bu tarz parti ürünleri kullanımı bulunuyor.

Princess Summer kağıt peçete parti ürünü ile de doğum günü partilerinde artık beyaz ve standart peçetelerin soğuk etkilerinden tamamen kurtularak, son derece şirin etkiler sağlayacak peçetelerin kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Bu yüzden de günümüzde özellikle de Princess Summer deseni ile süslenmiş kağıt peçeteler hem pratik kullanımları hem de dayanıklı ürünler olarak doğum günü partilerinde kendisine yer buluyor.

Princess Summer desenindeki mor ve pembe tonlarının ağırlığı ve karakterlerin kaliteli baskıları ile peçeteler artık çok daha renkli bir hal alarak, doğum günü partilerine büyük katkılar sağlıyor.