Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Princess Summer Kapı Banner Parti Beta
Stok Kodu : GZM1032 KDV Hariç : 29.17 TRY KDV Dahil : 35.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
35.00 TRY Adet
 
Farklı ürün grupları bulunsa da özellikle de genç kızların doğum günü partilerine özel olarak geliştirilen birbirinden farklı desen ve temalarda parti ürünleri bulunuyor. Bu alanda eğlenceli ürünler ile özellikle doğum günü partilerini çok daha renkli hale getirmek daha kolaydır. Gelişen teknoloji ile çok daha zengin ürün çeşitliliğinin bulunuyor olması bu konuda büyük bir avantaj oluyor.

Doğum günü partilerindeki en önemli detay elbette ki mekan süslemesidir. Parti ürünlerinin zengin ürün çeşitliliği sayesinde doğum günü partilerinde yaratılacak temanın parti içerisinde kullanılacak her ürüne entegre edilebilmesi sağlanıyor. Parti ürünlerinde bu konuda zengin ürün çeşitliliği bulunuyor. Genç kızların doğum günü partilerinin düzenleneceği mekana Princess Summer temasını en etkili şekilde kazandırma konusunda Princess Summer kapı banner ürünü ön plana çıkıyor.

Pembe tonlarının öne çıktığı banner üzerinde Princess Summer karakterlerinden oluşan son derece göz alıcı ve şirin bir desen bulunuyor. Bir kapının iç ya da dış kısmına yapıştırılabilen bu kapı banner modeli ile mekana son derece etkili bir şekilde Princess Summer temasını yansıtabilmek mümkün hale geliyor.