Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Monster High Kağıt Peçete Parti Beta
Stok Kodu : GZM1062 KDV Hariç : 33.33 TRY KDV Dahil : 40.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
40.00 TRY Adet
 
Daha özel ve etkileyici bir görünüme kavuşturulan bu renkli ve desenli peçeteler, pek çok farklı etkinlikte yaygın olarak kullanılmaktadır. Doğum günü partilerinde kesinlikle bulunması gereken partilerin temel ihtiyaçları arasında bulunan peçete tasarımlarında son zamanlarda çok farklı desenler ve renkler sıklıkla kullanılıyor.

Genç kızların doğum günü partilerine özel desenlere sahip olan kağıt peçete modelleri de genç kız parti ürünleri arasında popüler ürünler arasında bulunuyor. Özel desenleriyle öne çıkan bu rengarenk kağıt peçeteler ile doğum günü partisinde yapılan servislerin yanında verilen peçetelerin daha özel olması sağlanabilmektedir. Popüler desenlerin öne çıktığı desen çeşitliliğinde ise Monster High deseni ön plana çıkıyor.

Monster High kağıt peçete
deseni ile genç kızların ilgisini çekiyor. 33 cm ölçüsü ile rahat bir kullanım sağlarken, dayanıklı yapısıyla ile de oldukça kaliteli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Bu özellikleri ile de genç kızların doğum günü partilerinde kullanılabilecek en ideal renkli ve desenli kağıt peçete modelleridir. Cazip fiyatları ile de doğum günü partilerinde en ufak detayın dahi ekonomik bir şekilde atlanmaması sağlanabiliyor.