Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Monster High Kağıt Tabak Parti Beta
Stok Kodu : GZM1060 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Günümüzde doğum günü partilerinde var olan en temel ihtiyaçlar olarak öne çıkan ürün gruplarının kız çocuklarının en sevdikleri desenler ile daha renkli hale getirilmesi ile çok daha etkileyici doğum günü partileri düzenlenebilmesine yardımcı oluyor. Genç kızların doğum günlerinin çok daha özel ve çok daha etkileyici bir şekilde düzenlenebilmesi konusunda genç kız parti ürünleri temalı ürün seçenekleri ile oldukça büyük bir kolaylık sağlıyor.

Bu neden ile de son yıllarda oldukça yaygın bir şekilde bu tarz genç kız parti ürünleri yaygın bir şekilde kullanılıyor. Monster High kağıt tabak modeli de üzerindeki net ve kaliteli Monster High baskısı ile kız çocuklarının çok daha fazla ilgisini çekiyor.

23 cm ölçülerine sahip olan bu kağıt tabak modeli deseninin yanı sıra dayanıklı yapısı ve kaliteli kullanımı ile çok daha fonksiyonel bir kullanım sunması nedeni ile yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Pembe ve siyah gibi renklerin ağırlıklı kullanımı ile ön plana çıkmakta olan bu kağıt tabak ile hem görsel açıdan etkileyici bir atmosfer hem de son derece pratik bir kullanım sağlaması nedeni ile yaygın bir şekilde kullanılıyor.