Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Monster High Plastik Masa Örtüsü Parti Beta
Stok Kodu : GZM1063 KDV Hariç : 41.67 TRY KDV Dahil : 50.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
50.00 TRY Adet
 
Genç kızların doğum günü partilerine özel desenler ile süslenmiş olan genç kız parti ürünleri son yıllarda oldukça yoğun bir ilgi görüyor. Genç kızların en beğendikleri karakterler artık parti ürünlerinde de kendisine bu ürün grubundaki tasarımları ile daha sık şekilde yer buluyor. Son derece ilgi çekici ve şirin desenleri ve renkleri ile genç kızların ilgisini çeken bu parti ürünlerinde zengin bir desen çeşitliliği de mevcuttur.

Günümüz teknolojisi ile özellikle genç kızların doğum günü partilerinin yapılacağı mekanın onun ilgi alanlarına ve zevklerine özel olarak süslenebilmesinde bu parti ürünleri temel ihtiyaçlardan çeşitli süslemelere kadar zengin ürün çeşitliliği ile yardımcı oluyor. 120*180 cm ölçülerine sahip olan masa örtüsü ile pastanın kesileceği ve ikramların yapılacağı masanın genç kızların ilgisini çeken bir desene sahip olmasıyla parti mekanına renk katması sağlanabiliyor.

Monster High plastik masa örtüsü en özel deseni ile genç kızların en çok beğendikleri karakterin etkisini tüm parti mekanına yayılabilmesine yardımcı oluyor. Bu neden ile de günümüzde partilerde sıklıkla kullanılan popüler parti ürünlerindendir.