Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
My Little Pony Bardak Parti Beta
Stok Kodu : GZM1019 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Günümüzde artık doğum günü partilerinde daha pratik çözümler sağlayacak türde fonksiyonel ürün grupları bulunuyor. Özellikle de servislerin çok daha pratik ve çok daha kolay bir şekilde yapılabilmesine yardımcı olması konusunda birbirinden özel desenleri ile ön plana çıkan fonksiyonel genç kız parti ürünleri bulunuyor. Genç kızların doğum günü partilerini renklendiren bu ürünler kaliteli ve fonksiyonel tasarımları ile de oldukça büyük bir kolaylık sağlıyor.

Bu tarz ürünler arasında ön plana çıkan My Little Pony kağıt bardak modeli son zamanlarda genç kızların doğum günü partilerinde son derece yaygın bir şekilde kullanılıyor. 266 ml. ölçülerine sahip olan bu kağıt bardak modeli deseni ile genç kızların beğenisini ve ilgisini çekerken aynı zamanda da doğum günü partisindeki içecek servislerinin çok daha kaliteli bir şekilde yapılabilmesine yardımcı oluyor.

Bu neden ile de son zamanlarda genç kızların doğum günü partilerinde yaygın olarak kullanılmakta olan bu My Little Pony temalı kağıt bardak modeli genç kız parti ürünleri arasında en çok kullanılan temel parti ürün gruplarından birisidir.