Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
My Little Pony Kağıt Peçete Parti Beta
Stok Kodu : GZM1018 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Son zamanlarda doğum günü partilerinde kullanılan ürünler üzerine işlenen farklı temalardaki desenler ile doğum günü partilerinde yaratılmak istenen temanın her detayda kendisini göstermesi sağlanabiliyor. Doğum günü partilerinde kullanılmakta olan vazgeçilemez pek çok farklı özellikte ve işlevde ürün grubu bulunmaktadır.  Genç kız parti ürünleri bu konuda oldukça büyük bir avantaj sağlıyor.

Günümüzde birbirinden farklı temalara sahip olan kız çocuklarının doğum günlerine özel parti ürünleri son derece yaygın ve sık bir şekilde doğum günü partilerinde kullanılıyor. Özellikle de doğum gününe katılan davetlilerin iyi bir şekilde zaman geçirebilmeleri ve her ihtiyaçlarının en kaliteli şekilde karşılanması son derece önemli bir konudur. Genç kızların doğum günü partilerinde ilgi çekici çizgi film karakterlerinden oluşan temaları ile öne çıkan parti ürünleri bulunuyor.

Standart tasarımlarda olan beyaz peçeteler yerine çocukların en sevdikleri My Little Pony karakter baskılı peçeteler ile çok daha keyifli şekilde vakit geçirebilme imkanı sunuyor. My Little Pony kağıt peçete ürünü de en sevimli karakterleri ile hem doğum günü partilerinin temasına uygun bir etkide bulunuyor hem de davetlilerin çok daha eğlenceli peçeteler ile çok daha özel bir parti deneyimine sahip olabilmeleri sağlanabiliyor.