Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
My Little Pony Kağıt Tabak Parti Beta
Stok Kodu : GZM1017 KDV Hariç : 45.83 TRY KDV Dahil : 55.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
55.00 TRY Adet
 
Hem doğum günü partisine katılan davetlilerin rahat bir şekilde yiyecek ikramlarını alabilmesi hem de son derece pratik bir kullanımı bulunması nedeni ile tercih edilmekte olan kağıt tabaklarda standart modeller yerine daha renkli modeller genç kız parti ürünleri içerisinde bulunan zengin baskı çeşitliliği ile sağlanabiliyor. Genç kızların doğum günü partilerinde daha kullanışlı olması ve daha pratik çözümler sunması nedenler dolayısı ile bu özel desenlere sahip olan kağıt tabaklar daha sık şekilde kullanılıyor.

Beyaz ve standart tasarımı ile pek bir etkisi bulunmayan kağıt tabak modelleri yerine My Little Pony kağıt tabak modelini kullanarak kız çocukların en çok sevdikleri çizgi film karakteri olan My Little Pony karakter baskısında ve temasına sahip olan modellerin kullanılabilmesine olanak sağlanabiliyor.

23 cm ölçüsündeki bu kağıt tabak modeli ile davetlilere çok daha özel bir temada kek veya pasta gibi yiyecek servisleri en pratik ve en kolay şekilde temalı olarak gerçekleştirilebiliyor. Hem doğum günü parti dekorasyonuna uyum sağlaması hem de şirin görünümleri ile son derece yoğun ilgi görüyor.