Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
My Little Pony Plastik Masa Örtüsü Parti Beta
Stok Kodu : GZM1022 KDV Hariç : 41.67 TRY KDV Dahil : 50.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
50.00 TRY Adet
 
Günümüzde belirli bir tema çerçevesinde birbirinden etkileyici parti mekanları hazırlanabiliyor. Doğum günlerinde artık genç kızların beğendikleri ve özellikle de ilgi alanlarına göre birbirinden farklı ve özgün parti temaları yaratılabiliyor. Zengin desen çeşitliliğinin yanı sıra özgün tasarımları rengarenk seçenekleri ile genç kız parti ürünleri sizlere büyük bir kolaylık sağlıyor.

Özellikle de genç kızların doğum günleri adına düzenlenecek partilerde her detayın My Little Pony karakterleri temasında düzenlenebilmesi konusunda genç kız parti ürünleri bulunmaktadır. My Little Pony plastik masa örtüsü de bu konuda son derece fonksiyonel ürün olarak öne çıkıyor.

Pembe gibi genç kızların en çok beğendiği özel renklerin ağırlığı ile kız çocuklarına hitap eden 120*180 cm ölçülerindeki bu ürün üzerinde My Little Pony karakterlerinin kaliteli resimleri bulunuyor.

Kaliteli plastik yapısı ile de çocukların parti sırasında çok daha rahat bir şekilde pasta ve diğer ürünleri yiyebilmeleri de sağlanabildiğinden son yıllarda kızların doğu günü partilerinde çok sık ve yoğun bir şekilde kullanılan parti ürünlerinden birisidir.