Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Tinkerbell ''Happy Birthday'' Banner Parti Beta
Stok Kodu : GZM004448 KDV Hariç : 41.67 TRY KDV Dahil : 50.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
50.00 TRY Adet
Gençlerin doğum günlerinde kendilerini özel hissetmeleri mutlu olabilmeleri açısından son derece önemli bir konudur. Günümüz modern çağında her insan için doğum günleri son derece özel ve bir anlamı olan günlerdir. Bu durum doğum günü gibi özel günlerde çocuklar için çok daha büyük bir önem ve anlam arz ediyor.

Bu yüzden de düzenlenen doğum günü partilerinin çok daha etkileyici bir atmosferde olması gerekiyor. Bu konuda büyük kolaylıklar sağlayan ve yardımcı olan genç kız parti ürün grupları ile muhteşem parti mekanları yaratılabiliyor. Özellikle de doğum günlerinde tam istedikleri bir atmosferin oluşturulması, onun için o çok önemli olan doğum gününü en mutlu şekilde doyasıya eğlenerek geçirebilmektedir. Bu konuda parti ürünleri son derece büyük bir avantaj sağlıyor.

Happy Birthday yazan harflerin bir araya gelmesi ile üzerindeki Tinkerbell karakterinin resimleri sayesinde tam anlamı ile genç kızların eğlenceli zaman geçirebilecekleri bir parti mekanı yaratılabiliyor. Bu noktada kız çocuklarına özel pembe tonlardaki ağırlıklı görseli ve Tinkerbell karakter deseni ile öne çıkan Tinkerbell ''Happy Birthday'' Banner ürünü büyük bir etkide bulunuyor.