Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Tinkerbell Kağıt Peçete Parti Beta
Stok Kodu : GZM004372 KDV Hariç : 25.00 TRY KDV Dahil : 30.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
30.00 TRY Adet
 
Son yıllarda doğum günü partilerinde kullanılan ürünler üzerine işlenen farklı temalardaki desenler ile doğum günü partilerinde yaratılmak istenen temanın her detayda kendisini göstermesi sağlanabiliyor. Partilerde temel olarak gerekli olan bir takım ürünler bulunuyor.

Özellikle de doğum gününe katılan davetlilerin iyi bir şekilde zaman geçirebilmeleri ve her ihtiyaçlarının en kaliteli şekilde karşılanması son derece önemli bir konudur. Bu noktada günümüzde birbirinden farklı temalara sahip olan parti ürünleri büyük bir avantaj sağlıyor. Bu yüzden de yoğun şekilde temalı parti ürünleri son yıllarda doğum günü partilerinde kullanılıyor.

Genç kızların doğum günü partilerinde sen vimli karakterlerden oluşan temaları ile öne çıkan parti ürünleri bulunuyor. Sade, beyaz peçeteler yerine bu peçeteler özel Tinkerbell karakter desenleri ile çok daha keyifli şekilde vakit geçirebilme imkanı sunuyor. Tinkerbell kağıt peçete ürünü de en sevimli karakterleri ile hem doğum günü partilerinin temasına uygun bir etkide bulunuyor hem de davetlilerin çok daha eğlenceli peçeteler ile çok daha özel bir parti deneyimine sahip olabilmeleri sağlanabiliyor.