Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Tinkerbell Kağıt Tabak Parti Beta
Stok Kodu : GZM004266 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Doğum günleri herkes için olduğundan fazla gençler için çok daha büyük bir önem arz eder. Bu gibi nedenler dolayısı ile de genç kızların doğum günlerine özel olarak yapılacak partilerin çok daha kusursuz ve iyi bir şekilde organize edilmesi gerekiyor.

Bir doğum günü partisinin kusursuz olması ve genç kızların istediği tarzlarda olması için öncelikle hoşuna giden türde bir temanın belirlenmesine öncelik verilmelidir. Daha sonrasında ise kesinlikle doğum günü partisinde kullanılacak temel ürünlerin parti temasına uygunluğu ön plana çıkıyor.

Parti ürünleri içerisinde özellikle beyaz kağıt tabakların soğuk etkisini tamamen ortadan kaldıracak temalı kağıt tabak modellerinin tercih edilmesi gerekiyor. Bu durumun bu denli önem arz ediyor olması da elbette ki temalı bir doğum günü partisinde kullanılacak sıradan, sade ve basit ürünler, parti atmosferinin etkileyiciliğine gölge düşürür.

Doğum günü partisinde bu etkiyi ortadan kaldıracak ve genç kızların en sevdiği karakter ile daha özel bir etki yaratacak Tinkerbell kağıt tabak modeli bulunmaktadır. İkramların çok daha şirin tabaklarda servis edilebilmesine imkan veren bu ürünlerin 23 cm ölçüsü bulunmaktadır.