Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Tinkerbell Kapı Banner Parti Beta
Stok Kodu : GZM004606 KDV Hariç : 29.17 TRY KDV Dahil : 35.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
35.00 TRY Adet
 
Günümüzde eğlenceli ürünler ile özellikle doğum günü partilerini çok daha renkli hale getirmek daha kolaydır. Özellikle de gelişen teknoloji ile çok daha zengin ürün çeşitliliğinin bulunuyor olması bu konuda büyük bir avantaj oluyor. Farklı ürün grupları bulunsa da özellikle de genç kızların doğum günü partilerine özel olarak geliştirilen birbirinden farklı desen ve temalarda parti ürünleri bulunuyor.

Parti ürünlerinin zengin ürün çeşitliliği sayesinde doğum günü partilerinde yaratılacak temanın parti içerisinde kullanılacak her ürüne entegre edilebilmesi sağlanıyor. Doğum günü partilerindeki en önemli detay elbette ki mekan süslemesidir. Parti ürünlerinde bu konuda zengin ürün çeşitliliği bulunuyor.

Genç kızların doğum günü partilerinin düzenleneceği mekana Tinkerbell temasını en etkili şekilde kazandırma konusunda Tinkerbell kapı banner ürünü ön plana çıkıyor. Bir kapının iç ya da dış kısmına yapıştırılabilen bu kapı banner modeli ile mekana son derece etkili bir şekilde Tinkerbell temasını yansıtabilmek mümkün hale geliyor. Pembe tonlarının öne çıktığı banner üzerinde Tinkerbell karakterlerinden oluşan son derece göz alıcı ve şirin bir desen bulunuyor.