Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Tinkerbell Parti Çantası Parti Beta
Stok Kodu : GZM011901 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Teknolojinin sunduğu imkanlar doğrultusunda artık birbirinden farklı ürün gruplarında çok daha zengin bir çeşitlilik sunulabiliyor. Bu noktada özellikle de genç kızların doğum günlerinde çok daha özel ve çok daha etkileyici zamanlar geçirebilmelerine yardımcı olan farklı parti ürünleri bulunuyor.

Özgün parti ürünlerindeki zengin desen çeşitliliğinin bulunması da genç kızların doğum günü partilerinde en çok sevdikleri karakterlerden oluşan bir tema yaratabilme imkanı sunuyor. Bu yüzden de günümüz de bu gibi parti ürünlerine olan ilgi her geçen gün büyük bir hız ile artarken, kullanım oranları da büyük bir hız ile artış gösteriyor.

Bu noktada Tinkerbell parti çantası ürünü ile üzerinde Tinkerbell karakterlerinden oluşan renkli deseni olan çanta sayesinde doğum günü partilerinde her detayın çok daha özel olması sağlanabiliyor. Verilen hediye veya ürünlerin çok daha özel bir tasarıma sahip olan çantada verilmesi ve özellikle de üzerinde yer alan tarih kısmına tarihin yazılması ile unutulmaz bir değere sahip anı olması da sağlanabildiğinden yoğun şekilde temalı doğum günü partilerinde kullanılıyor.