Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Tinkerbell Plastik Bardak Parti Beta
Stok Kodu : GZM004311 KDV Hariç : 33.33 TRY KDV Dahil : 40.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
40.00 TRY Adet
 
Doğum günlerine özel olarak düzenlenen partilerde davetlilere verilecek içeceklerin partinin temasına uygun bir desene sahip olması çok daha etkileyici bir görüntü ortaya çıkarır. Bu neden ile de günümüz modern teknolojisi ile geliştirilen parti ürünleri çeşitlerinde farklı temalarda hazırlanan bardak ürünleri bulunuyor.

Genel olarak pratik ve kullanışlı olması sebebi ile tercih edilmekte olan plastik bardaklar üzerinde doğum günü olan genç kızın en sevdiği karakter ve konulardan oluşan desenler yer alıyor. Böylece hem çok daha eğlenceli bir şekilde zaman geçirebilme hem de doğum günü partisinin büyüsünün daha etkileyici olması sağlanabiliyor.

Tinkerbell plastik bardak modeli üzerinde yer alan Tinkerbell deseni sayesinde beyaz plastik bardakların hoş olmayan ve parti atmosferine gölge düşüren etkilerden kurtularak, özellikle de genç kızların en sevdikleri karakterden oluşan bir plastik bardak tasarımı ile çok daha şirin bir doğum günü partisi ile yeni yaşına basmaları sağlanabilmektedir. 200 ml olan bu plastik bardak modelleri üzerinde Tinkerbell teması en etkili şekilde yaratılarak, çok daha etkileyici bir görünüm kazandırılmıştır.