Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Tinkerbell Taç Parti Beta
Stok Kodu : GZM004503 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Günümüzde artık doğum günü partilerinin çok daha özel ve unutulmaz olmasını sağlayacak ürün grupları bulunuyor. Bu alanda parti ürünleri öne çıkarken özellikle son derece şık ve şirin desenleri ile doğum günü partilerinde belirli bir temanın en etkin şekilde yaratılabilmesine yardımcı oluyor. Bu yüzden de günümüzde yaygın olarak doğum günlerinde kullanılıyor.

Genç kızların beğendiği Tinkerbell? in oluşturacağı bir doğum günü teması ile çok daha özel ve unutulmaz bir doğum günü geçirebilmeleri sağlanabilmektedir. Bu alanda özellikle de Tinkerbell desenleri ile öne çıkan parti ürünlerinin bulunması, büyük bir avantaj sağlıyor.

Tinkerbell taç ürünü ile genç kızların doğum günlerinde prensesler gibi zaman geçirerek, yılın kendileri için bu özel gününde en iyi ve en keyifli şekilde vakit geçirebilmeleri sağlanabiliyor. Tacın üzerinde yer alan Tinkerbell deseni ile genç kızların çok daha şirin bir atmosferde yeni yaşlarına girebilmeleri ve arkadaşları ile birlikte çok daha eğlenceli zamanlar geçirebilmeleri sağlanabiliyor. Bu özellikleri nedeni ile de yaygın olarak kullanılıyor.