Canopy - Happy Birthday Kağıt Süs

Kız ve erkek çocuklarının beğenilerinin ve ilgi alanlarının farklı olması bu şekilde bir çeşitliliğin olması gerekliliğinin önemini arttırıyor.

Canopy - Happy Birthday Kağıt Süs Kız ve erkek çocuklarının beğenilerinin ve ilgi alanlarının farklı olması bu şekilde bir çeşitliliğin olması gerekliliğinin önemini arttırıyor.
  • Canopy - Baby Kağıt Süs
Canopy - Baby Kağıt Süs
Ürün Kodu : GZM1857 Marka : Parti Beta KDV Hariç : 25.42 TL KDV Dahil : 30.00 TL
Aynı Gün Kargo
Adet
Çocuklar için düzenlenen partilerde ve diğer özel etkinliklerde organizasyonun yapıldığı mekanı süslemede yardımcı olacak oldukça zengin çeşitte ürün grubu bulunuyor. Bu tarz ürünlerden olan kağıt süsler hem erkek çocuklarına hem de kız çocuklarına özel süsleme ürün seçenekleri sunuyor. Kız ve erkek çocuklarının beğenilerinin ve ilgi alanlarının farklı olması bu şekilde bir çeşitliliğin olması gerekliliğinin önemini arttırıyor.

Kağıt süslemeler içerisinde kız çocukları için düzenlenen parti veya diğer özel etkinliklerde süsleme konusunda Canopy ? Happy Birthday kağıt süs modeli öne çıkıyor. Pembe tonlardaki yapısı ile partinin yapılacağı mekanın en yüksek noktasından kolay bir şekilde asılarak, aşağıya doğru sarkıtılarak kullanılabiliyor.

Özellikle de parti dekorasyonunun en önemli noktasının çevresini saracak dört uzun kolu bulunan bu pembe süsleme ile kız çocuklarının hoşuna gidecek ve çok beğenecekleri bir atmosfer ortaya çıkartılabiliyor. Böylece kız çocuklarının başta doğum günü partileri olmak üzere daha pek çok farklı özel etkinlikte eğlenceli zamanlar geçirebilmelerine yardımcı olacak eşsiz bir atmosfer yaratılabilmesi sağlanıyor.
Güvenlik Kodu
Ürün hakkında yorum bulunamadı.
Tavsiye Edilen Ürünler
Mavi Dilek Feneri 10.00 TL
KDV Dahil
Canopy - Baby Kağıt Süs
Beyaz Dilek Dalonu 10.00 TL
KDV Dahil
Canopy - Baby Kağıt Süs
Maşallah Yazı 8.50 TL
KDV Dahil
Canopy - Baby Kağıt Süs
Canopy - Happy Birthday Kağıt Süs 30.00 TL
KDV Dahil
Canopy - Baby Kağıt Süs
1 Yaş Zincir Süs Pembe 10.00 TL
KDV Dahil
Canopy - Baby Kağıt Süs
Tiny Bundle Masa Dekorasyon Seti 12.60 TL
KDV Dahil
Canopy - Baby Kağıt Süs
İyi Ki Doğdun Yazı 7.50 TL
KDV Dahil
Canopy - Baby Kağıt Süs
Copyright 2016 Gizem Havai Fişek. Tüm hakları saklıdır.
Bu site, Webhox E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
SSL Sertifikası