Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Ferrari Köpük Balon Parti Beta
Stok Kodu : GZM1526 KDV Hariç : 8.33 TRY KDV Dahil : 10.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
10.00 TRY Adet
 
Çok eski dönemlerden bu yana herkesin küçüklüğünde oynamış olduğu oyunlardan birisi de köpük balon yapmadır. Günümüz modern çocukları tarafından da yoğun ilgi gören bu oyun için en ideal ürün grubu olan köpük balonlar son yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılıyor.

Modern teknoloji ile birlikte köpük balonlarda artık çok daha fonksiyonel tasarımlar çocukların beğenisine sunuluyor. Erkek çocuklarına özel olarak tasarlanmış olan Ferrari köpük balon ürünü de üzerinde yer alan kırmızı Ferrari araba deseni ile erkek çocuklarının daha eğlenceli zamanlar geçirebilmelerini sağlıyor.

Özellikle de içerisinde yer alan özel üretim solüsyon ile çocukların çok daha uzun süreler köpük balon yapabilmeleri ve bu balonların daha uzun mesafeler ve süreler dayanıklılık gösterebilmesi sağlanıyor. Bu neden dolayısı ile de günümüz modern çağında erkek çocuklar tarafından yoğun olarak kullanılmakta olan bir ürün olarak öne çıkıyor.

Daha dayanıklı, daha kaliteli ve daha zengin renk ve desene sahip olan bu ürün ile erkek çocuklarının hem güvenli hem de eğlenceli zamanlar geçirebilmeleri sağlanabiliyor.