Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Minnie Mouse Köpük Balon Parti Beta
Stok Kodu : GZM006416 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Minnie Mouse herkesin çok sevdiği ve son derece ilgi gösterdiği çizgi kahramanlardan birisidir. Özelikle de kız çocuklarının ayrı bir ilgi gösterdiği bu çizgi kahraman şimdi çok farklı bir platformda karşımıza çıkıyor. Her zaman çok beğenilen ve son yıllarda da popülerliğini sürdüren bir ürün olan köpük balonlar kız çocukları kadar erkek çocuklarının da eğlenceli zamanlar geçirebilmelerine yardımcı olabilmektedir. 

Çocukların özel oyunlar oynayabildiği köpük balonlar sayesinde keyifli zamanlar geçirebilmeleri olanaklı hale gelmektedir. Her dönemde büyüklerin de çok ilgi gösterdiği bu köpük balonlar çok farklı baskı modelleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Bunların içerisinde en çok beğenilenlerden biri olan Minnie Mouse Köpük Balon ürünlerinin içerisinde özel solüsyon bulunmaktadır. Bu solüsyonlar özel aparatı ile alarak ve üfleyerek etrafa saçarak son derece neşeli bir ortam oluşturulabilir.

Minnie Mouse deseni ile çok beğenilen bu köpük balonlar modern çağının çocuklarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Minnie Mouse Köpük Balon çeşidiyle hem çocuklarınızı hem de kendinizi şımartmak için kendinize izin ve mutluluğun peşinden gidin.