Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Belle Kum Boyama Tek SS-14 Parti Beta
Stok Kodu : GZM006429 KDV Hariç : 75.00 TRY KDV Dahil : 90.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
90.00 TRY Adet
 
Çocukların sevgilisi Belle en sevilen ürünlerden biriyle birleşerek çocukların keyif alabileceği en güzel zamanları oluşturmak için geldi. Kum boyama kartlarına resmedilerek bu kartların rengarenk kumlarla süslenmesini imkanlı kılan Belle Kum Boyama Tek SS-14 ile çocuklar kendilerini hem çok mutlu hissedecek hem de çevrelerine bu mutluluk ışığını yayacaklardır. Çocuklarının mutluluklarını gören aileler için ise geriye onları izlemek ve onların mutlulukları sayesinde kendi mutluluklarını kat be kat arttırmak kalacaktır.

Oldukça sağlam yapısı ve üstün kalitesiyle kulvarındaki birçok ürüne fark atan Belle Kum Boyama Tek SS-14 ürünü ile çocuklar hem kaliteli zaman geçirmenin tadını çıkaracak hem de kişisel gelişimlerine bir şeyler katarken çok eğlenmenin tadını çıkaracaklardır. 

Çocukların sevgilisi Belle bu kum boyama kartlarının üzerine öyle güzel yerleştirilmiştir ki çocuklar bu kartları boyamak için can atacaklardır. Oldukça uygun fiyatlarla satılan bu kartlar sayesinde zamanın nasıl geçtiği anlamayacak olan çocuklarınıza bu kum boyama kartlarını hediye edebilir ve onları çok mutlu kılabilirsiniz.