Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Faırıes Kum Boyama Tek SS-10 Parti Beta
Stok Kodu : GZM006425 KDV Hariç : 75.00 TRY KDV Dahil : 90.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
90.00 TRY Adet
 
Çocukların sevgilisi olan Fairies en güzel ürünlerden bir tanesi üzerinde şimdiden yerini almış durumda. Kum boyama kartlarının üzerine resmedilen Fairies onu renk renk kum boyalar ile boyayacak arkadaşlarını bekliyor. En güzel eğlenceler ve oyunlar çocukken yaşanabildiğine göre bu boyamaları yapacak olan çocukların yanı sıra çocukluğunu yeniden yaşamak isteyenlerin de yapmak isteyeceği boyamalar olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Büyük küçük herkesin en sevdiği çizgi kahramanlardan biri olan Fairies ekonomik bir satış fiyatının olması ile yüzleri güldürmektedir. Yapılacak etkinliklerde farklılık arayanlar için uygun bir seçenek olan Faırıes Kum Boyama Tek SS-10 sadece etkinliklerde değil günlük hayatta da çocukların çok beğenerek boyama yapmak isteyeceği bir üründür.

Bu kum boyama kartları ile çocuğunuz çok mutlu edebilirsiniz. Sitemizin en çok aranan ve rağbet gören ürünleri arasında yer alan Faırıes Kum Boyama Tek SS-10 ile hava güzel olduğunda çocuklarınızla dışarıda boyama yapabileceksiniz. Evde ise çocuğunuzla kaliteli bir zaman dilimi geçirmek istiyorsanız yine bu kum boyama setleri hayat kurtarıcı olabilmektedir.