Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Faırıes Kum Boyama Tek SS-11 Parti Beta
Stok Kodu : GZM006430 KDV Hariç : 75.00 TRY KDV Dahil : 90.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
90.00 TRY Adet
 
Minik perilerimiz etrafta uçuşurken çocukları mutlu edebilmek ve onlarla harika bir ortamda buluşabilmek için kum boyama kartlarının üzerinde yerini aldı. Çocuklarınızın sevgilisi Fairies çizgi kahramanları onları mutlu etmekle kalmayıp hayal dünyalarını resme dökebilme imkanı da sağlamaktadır. Kaliteli yapısı sayesinde çok etkin bir kum boyama imkanı veren Faırıes Kum Boyama Tek SS-11 çocuklar kadar ailelerin de çok hoşuna gitmektedir.

Son derece etkileyici görsel duruşu ve canlı renklerle bezemeye imkan verecek şekilde dizayn edilmiş olan görenleri kendine hayran bırakan bu kartlar hem sağlamlığı hem de uygun satış fiyatıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Kum boyama kartları içerisindeki modellerden biri olan Faırıes Kum Boyama Tek SS-11 kız çocukları kadar erkek çocuklarının da dikkatini çekmektedir.

Çocukların arkadaşlarıyla birlikte boyama yaparak çok eğlenebileceği zamanları yaratmakta çok etkili olan Faırıes Kum Boyama Tek SS-11 bu sayede çocukların kendi aralarında iş birliği yapabilmelerine ön ayak olurken bir yandan da paylaşımcı olma dürtülerini olumlu yöne etkilemektedir.