Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Hello Kitty Kum Boyama Çift DS-13 Parti Beta
Stok Kodu : GZM006454 KDV Hariç : 75.00 TRY KDV Dahil : 90.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
90.00 TRY Adet
Hello Kitty size merhaba demek için sabırsızlanıyor. Çocukların sevgilisi Kitty onlarla birlikte olabilmek için şimdi de kum boyama ürünlerinin üzerinde yerini aldı ve çocuklarla buluşacağı günü bekliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte birçok yeni farklı ve çok sevilen ürün üretildiğinden bunlardan nasibini kum boyama ürünleri de aldı. Uzun zamandır birçok organizasyonda partide ya da tatilde gittiğiniz mekanların çocuklar için hazırlanan animasyon bölümünde sıkça gördüğümüz bu kum boyama ürünleri farklı desen ve modellerde üretilmektedir.

Renklerin mükemmel uyumu ve son derece kaliteli görüntüsüyle çocukların meydana getirdiği bu resimler Hello Kitty Kum Boyama Çift DS-13 sayesinde çok daha güzel olacak. İlerde yaşları büyüdükçe saklayacağınız bu mükemmel boyama ürünleri ile çocuklarınızı ilerleyen yıllarda bile çok mutlu edebilirsiniz. Hatta bu kum boyama ürünlerini sakladığınızı çocuklarınıza göstermeyebilir ilerde kutlayacağınız bir doğum gününde hediye edebilirsiniz.

Siparişler sonrasında alıcılarına büyük bir titizlikle ulaştırılacak olan Hello Kitty Kum Boyama Çift DS-13 ürünümüz sitemizin en çok rağbet gören ve en sevilen ürünleri arasında yer almaktadır.