Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Hello Kıtty Kum Boyama Tek SS-03 Parti Beta
Stok Kodu : GZM006431 KDV Hariç : 75.00 TRY KDV Dahil : 90.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
90.00 TRY Adet
 
Özellikle kız çocuklarının sevgilisi olan Hello Kitty şimdi kum boyama kartlarının üzerinde yerini aldı ve yeni arkadaşlarıyla buluşmak için can atıyor. Kız çocuklarının değişilmez çizgi film karakterlerinden biri olan Kitty çocukların gizemli hayal dünyalarına bir ışık tutabilmek amacıyla kum boyama kartlarını doldurarak çocukları mutlu etmek için hazırlanıyor. 

Çocukların keyifle renklendirdiği bir boyama aracı olmasının yanında aynı zamanda renklerin uyumunu dikkate alarak boyama yapmalarına ve dolayısıyla kişisel gelişimlerine son derece olumlu etkide bulunan bu kum boyama kartları hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından çok beğenilmektedir. Bu ürünlerden biri olan Hello Kıtty Kum Boyama Tek SS-03 bir adet kum boyama kartıyla çocukların karşısına çıkmaktadır.

Son derece kaliteli yapısı sayesinde güzel bir kum boyama imkanı sunan Hello Kıtty Kum Boyama Tek SS-03 çocuklarınız için düşündüğünüz eğlenceli ortamların oluşmasında en büyük yardımcınız olacaktır. Çocuğunuza özel günlerde hediye olarak verebileceğiniz bu güzel ürünü normal bir günde de hediye edebilir ve onu çok mutlu edebilirsiniz.