Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Mınnıe Kum Boyama Çift DS-04 Parti Beta
Stok Kodu : GZM006435 KDV Hariç : 75.00 TRY KDV Dahil : 90.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
90.00 TRY Adet
 
Kız çocuklarına müjde! Çok sevdikleri çizgi karakter Minnie artık resimler üzerinde? Kum boyama kartlarının Minnie şeklini almasıyla dikkatleri üzerine çeken bu kartlar kum bayama yapılarak rengarenk ve harika bir görsellik ortaya koyabilmektedir. Doğum günü partilerinden çocuklarınız için hazırlayacağınız kutlama organizasyonlarına tatillerde çocuklar için hazırlanan animasyonlarda hazırlanan kum boyama bölümlerinden evde çocuğunuzla geçireceğiniz kaliteli oyun saatlerine kadar çok geniş bir yelpazede kendine kullanım alanı bulan bu set çok sevilmektedir.

Çizgi film karakterleri günlük hayatımıza her geçen gün daha çok girerek birçok üründe bu figürlerin kullanılması yaygınlaşmıştır. İşte bu ürünlerden biri olan Mınnıe Kum Boyama Çift DS-04 ürününü çocuklar çok severek renkli kumlarla boyama şansına sahip oluyorlar.

Çocuklar açısından son derece neşeli ve mükemmel zamanlar geçirebilmeleri adına çok uygun olan Mınnıe Kum Boyama Çift DS-04 ürünü çocukların hayal dünyasından çıkıp bunları gerçek dünyaya yansıtabilmeleri için çok uygundur. Bu kum boyamalar ile çocukların yüzlerindeki gülümsemeleri kahkahalara dönüştürmek işten bile değil.