Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
3 Yaş Yıldızlı Çubuklu Mum Parti Beta
Stok Kodu : GZM1674 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Çocuğunuzun doğum günü partisini artık gireceği yeni yaşına özel olarak organize edebilirsiniz. Doğum günü partisinin çocuğunuzun yeni yaşından oluşan bir temada düzenleyebilmenize yardımcı olacak parti ürün grupları bulunuyor. Mum grubu içerisindeki zengin rengarenk ve cıvıl cıvıl mum modelleri de bu konuda size yardımcı oluyor.

3 yaş yıldızlı çubuklu mum modeli 3. yaşına girecek olan çocuğunuzun doğum günün 3 yaş temasında düzenlenebilmesine oldukça yardımcı olacaktır. Doğum günü pastası üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu 3 yaş temalı yıldız biçimindeki çubuklu mum modeli oldukça şirin ve etkileyici bir doğum günü pastası görselliği ortaya çıkaracaktır. Özel tasarım üç adet yıldız biçimindeki mumlardan diğerlerine göre biraz daha büyük olan yıldız mum üzerinde 3 rakamı yazılıdır.

Farklı renklerin kullanılmış olduğu bu 3 yaş temalı mum modeli, doğum günü pastalarına da hem zengin bir renklilik hem de son derece şirin bir görsellik kazandırması nedeni ile yaygın bir şekilde doğum günü pastaları üzerinde kullanılıyor. Ayrıca doğum günü pastasına da herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.