Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
7 Yaş Yıldızlı Çubuklu Mum Parti Beta
Stok Kodu : GZM004972 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
Günümüzde doğum günü pastaları üzerinde çok özel tasarımlara sahip olan ve özellikle de pastaya herhangi bir zararı ya da etkisi bulunmayan modelleri öne çıkan mum grubu bulunmaktadır. Bu mum grubu içerisinde bulunan ve çocukların 7.yaş kutlaması için düzenlenen etkinlikte pasta üzerine koyulabilen 7 yaş yıldızlı çubuklu mum modeli ile çok daha özel ve etkileyici bir doğum günü pastası görünümü ortaya çıkartılabiliyor.

Mum grubu ürünleri son zamanlarda birbirinden farklı ve şirin tasarımlarda mum modelleri sunmaktadır. Bu neden ile de yaygın olarak kullanılmakta olan bu 7. yaş çubuklu ve yıldız biçimindeki mum modeli hem kız çocukları hem de erkek çocukları için düzenlenen doğum günü partilerindeki pastalar üzerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu yüzden de çocukların 7. yaşının kutlamasında pastanın da etkinlik mekanı ve özel gün gibi çok daha etkileyici olması sağlanıyor.

Üzerinde ise 7 rakamı bulunan yıldız biçimindeki üç adet çubuktan oluşan bu mum modeli kırmızı ve mavi tonlardaki teması ile çocuklar için oldukça ideal bir mum modeli olarak ön plana çıkıyor. 7.yaşını kutlayan çocuklar için düzenlenen etkinlikte doğum günü pastasının da günü özelliğine uygun olması ve çok daha etkileyici bir görünüme sahip olabilmesinde oldukça yardımcı olan bir mum modelidir.