Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
8 Yaş Yıldızlı Çubuklu Mum Parti Beta
Stok Kodu : GZM004973 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
 
8. yaşını kutlamakta olan çocukların doğum günlerine özel olarak düzenlenen doğum günü partilerinde, doğum günü pastasının daha özel ve daha renkli bir tasarıma sahip olmasını sağlama konusunda yardımcı olan mum grubu ürün modelleri bulunuyor. Zengin model çeşitliliğinin bulunması daha özel seçimlerde bulunabilme fırsatı sağlıyor.

Günümüzde 8. yaşını kutlamakta olan çocukların doğum günü pastalarının üzerinde yaşını baz alan bir temada mum modellerinin kullanılabilmesinde 8 yaş yıldızlı çubuklu mum modeli bulunuyor. 8. yaşını kutlayan çocukların doğum günü pastalarının üzerinde kullanılmak üzere üç uzun çubuk üzerinde yıldız bulunuyor. Bu üç yıldızdan birisi diğerlerine göre daha büyük ve farklı bir renkte olduğu gibi üzerinde 8 rakamı yazmaktadır.

Bu mum modeli de çocukların 8. yaşlarına özel bir doğum günü pastasının özel bir temada tasarlanabilmesine imkan sağlıyor. Bu neden ile de son derece yaygın bir şekilde kullanılıyor. Özgün tasarımları ve renkleri ile bu mum modeli son zamanlarda yaygın bir şekilde doğum günü pastaları üzerinde kendisine yer buluyor.