Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Rakam Mum Alternatif 6 Yaş Mavi Parti Beta
Stok Kodu : GZM011852 KDV Hariç : 8.33 TRY KDV Dahil : 10.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
10.00 TRY Adet
 
Mumlar son zamanlarda oldukça farklı ve şirin tasarımlarda karşımıza çıkıyor. Çeşitli mum modelleriyle kişilerin zevk beğenilerine hitap eden bu mumlar tüm çocukların çok sevdiği parti ürünlerinden biri olmaktadır. Doğum günü partilerinde yaygın olarak kullanılan bu mumların pastayı olumsuz yönde etkileyecek bir zararlı etkisi bulunmamaktadır. 
 
Erkek çocuklarının yeni yaş kutlaması için düzenlenen doğum günü partilerinde pastaları harika şekilde kombinleyerek en güzel etkinleri oluşturmanıza yardımcı olacak bu mumlar ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu mumlar içerisinde sitemizde de çok rağbet gören ürünlerden biri olan Rakam Mum Alternatif 6 Yaş Mavi pasta üzerinde çok güzel görünmektedir. Etkileyici bir doğum günü pastası ortaya koyabilmek için ideal ürünlerden biri olan bu mumlar pastaların da etkinlik mekanı gibi çok özel olmasını imkanlı hale getiriyor.

Rakam Mum Alternatif 6 Yaş Mavi mum modeli mavinin en güzel tonlarını bünyesinde taşıyarak erkek çocukları için hazırlanan doğum günü partilerine harika uyum sağlamaktadır. Bu nedenle aileler tarafından daha çok tercih edilmektedir.