Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Sönmeyen Mum Parti Beta
Stok Kodu : GZM005029 KDV Hariç : 16.67 TRY KDV Dahil : 20.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
20.00 TRY Adet
 
Çocukların doğum günü partilerini çok daha renkli ve çok daha özel hale getirebilecek ürün çeşitleri ile ön plana çıkmakta olan ürün gruplarından birisi olan mum grubu içerisinde özellikle modern teknolojinin kullanılmasıyla birlikte çok daha özel mum modelleri tasarlanıyor. Bu tarz mum modelleri ile de çocukların doğum günlerinin daha eğlenceli ve daha keyifli geçmesi sağlanabiliyor.

Son zamanlarda özellikle eğlenceli zamanlar geçirebilmek ve özellikle de çocukların doğum günü pastalarının çok daha renkli bir görselliğe sahip olabilmesine yardımcı olabilmek amacı ile sönmeyen mum modelinin sağladığı etkilerden yararlanılıyor. Sönmeyen etkisi ile bu çizgili mum modeli paket ürün olarak satın alınabiliyor.

2? şer adet gri ve sarı renkteki sönmeyen cinsteki mum modelinin yanı sıra 3? er adet kırmızı ve mavi renkte sönmeyen mum modeli bu paket içerisinde toplam 10 adet olarak çocukların doğum günü partilerine özel hazırlanan pastalara renk ve eğlence katıyor. Özel tasarımları ile sihirli mum modelleri olarak da çocukların oldukça ilgisini çeken bir mum türüdür.