Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Yuvarlak Üstü Yazılı 0 Yaş Mavi Mum Parti Beta
Stok Kodu : GZM003778 KDV Hariç : 4.17 TRY KDV Dahil : 5.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
5.00 TRY Adet
Her anne baba çocukları için hayatlarında hep güzel şeyler olmasını ister. Hele de küçücük yavrularının büyüyüşünü izlerken bu istekleri heyecana dönüşür. Onlar için hazırlayacağı en güzel organizasyonlar ise kuşkusuz ki doğum günü partileri olacaktır. Her şeyde olduğu gibi doğum günü partisi hazırlarken de onlar için en güzelini düşünürler. Yapılacak hazırlıklar da bunun akabinde özen ister. Bu partileri hazırlarken gerekli olan en önemli şey ise ortam dizaynı ve tabi ki mükemmel şekilde süslenmiş doğum günü pastalarıdır.

Doğum günü pastalarının üzerini süslemek amacı ile günümüzde çeşit çeşit ve farklı renklerde mumlar üretilmektedir. Bu ürünlerden biri olan ve aileler tarafından çok beğenilerek kullanılan Yuvarlak Üstü Yazılı 0 Yaş Mavi Mum özellikle de erkek çocukları için hazırlanan partilere çok uygundur. 

Pastaya herhangi bir zararı dokunmayan ve aileler tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilecek olan Yuvarlak Üstü Yazılı 0 Yaş Mavi Mum oldukça uygun satış fiyatıyla değerli site ziyaretçilerimize sunulmuştur.