Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Yuvarlak Üstü Yazılı 0 Yaş Pembe Mum Parti Beta
Stok Kodu : GZM003788 KDV Hariç : 4.17 TRY KDV Dahil : 5.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
5.00 TRY Adet
 
En neşeli en tatlı zamanlar sevdiklerimizle bir arada olduğumuz toplu organizasyonlardır. Bu organizasyonların başında ise doğum günü partileri gelmektedir. Hele de çocuğunuz için hazırlayacağınız doğum günü organizasyonları neredeyse tüm heyecanlara bedeldir. Onların neşeli kıkırdayışlarını duymak için çok doğru bir zaman dilimi olan bu partilerin bel kemiği olan pastalar ise en az ortam kadar güzel süslenmelidir.

Pasta üstü süsleme ürünlerinden biri olan Yuvarlak Üstü Yazılı 0 Yaş Pembe Mum sitemizin en çok sevilen materyallerinden birisidir. Uygun satış fiyatıyla dikkatleri üzerine çeken bu mumlar pembe rengin en tatlı halini yansıtırlar. Bu nedenle kız çocuklarının doğum günleri için kullanılması uygun olan bu mumlar ile hem pastalarınız çok sevimli görünecek hem de pasta süslemeniz ile birlikte ortamınız bir bütün halinde görünecek.

Çocuklarınızın büyük ilgisini çekecek olan Yuvarlak Üstü Yazılı 0 Yaş Pembe Mum pastaya herhangi bir zarar vermemektedir. Özgün tasarımı ve güzel rengiyle pastanın üzerinde çok hoş bir görüntü sağlayacak olan bu mumlar ile çocuklarınızı eğlendirmeniz işten bile olmayacak.